Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza zaprasza na swoje cotygodniowe spotkanie biznesowe, w ramach którego odbędzie się prelekcja jednego z naszych Członków.
 
Magdalena Taczyńska - Licencjonowany pośrednik nieruchomości, właścicielka biura Dobre Miejsce skupiającego zespół
zaangażowanych i doświadczonych agentów nieruchomości (www.dobre-miejsce.pl).
Jej misją jest zapewnienie Klientom skutecznego wsparcia, a także, co szczególnie istotne w dzisiejszych czasach, bezpieczeństwa przy realizacji transakcji sprzedaży, kupna czy wynajmu nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.
 
Zainteresowanie wynajmem nieruchomości znacząco wzrosło na przestrzeni ostatniego roku. Ogromna podwyżka oprocentowania kredytów mieszkaniowych i brak zdolności kredytowej (skutkujące dramatycznym pikowaniem liczby kupowanych na własność lokali), gwałtowny napływ ludności z ogarniętej wojną Ukrainy, a także pocovidowy powrót pracowników "do biur" sprawiły, że w pewnym momencie popyt na wynajem mieszkań przewyższył ich dostępną ilość.
Właściciele lokali wprawdzie cieszyli się z szybkości znajdowania nowych najemców i ze wzrostu cen najmu, ale też dużo częściej zaczęli popełniać błędy skutkujące niekiedy ogromnymi stratami finansowymi. Dlatego podczas prezentacji Magda opowie o tym, jak będąc właścicielami wynajmowanych mieszkań możecie uchronić się przed tego typu sytuacjami.
 
Czas trwania spotkania – 2 godziny.

Wstęp wolny, obowiązuje opłata cateringowa w wysokości 55 PLN.
Osoby spoza Stowarzyszenia zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie wiadomości mailowej na adres: spkip@spkip.pl
 
Serdecznie zapraszamy!
Magdalena Taczyńska
Nieruchomości Dobre Miejsce
NIP: 9532315447