Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza zaprasza na swoje cotygodniowe spotkanie biznesowe, w ramach którego odbędzie się prelekcja naszego Członka.

Grzegorz Urbaniak - założyciel i Prezes firmy Mediart, która na bydgoskim rynku istnieje od 16 lat. Wraz z 7-osobowym zespołem planuje, buduje, wdraża, optymalizuje i analizuje działania z zakresu marketingu online.
Na początku były to działania z zakresu SEO - optymalizacji stron www, jednak szybko rozwinął się też dział content marketingu. Obejmuje on: analizę słów kluczowych i tematyki, tworzenie treści, opisów i artykułów blogowych, a także ich dostosowaniem pod SEO i przygotowaniem do publikacji.
Jeśli marketing online, to nie mogło zabraknąć również Social Mediów. Budowanie wizerunku marki, działania wspierające sprzedaż, przygotowywanie i planowanie treści, a także dbałość o spójną identyfikację graficzną we współpracy z grafikiem. Mediart działa w zakresie platform META (Facebook + Instagram) oraz LinkedIn. W ramach serwisów META firma projektuje, tworzy, optymalizuje kampanie sponsorowane.
 
Jak mawia Grzegorz: "Zlecony nam marketing online ma zarabiać dla firmy. Z tego względu nie mamy umów terminowych - to klient decyduje, czy współpraca z nami przynosi zyski, a naszym zadaniem jest zrobienie wszystkiego, aby zadbać o jakość naszych prac."
 
Dlaczego pozycjonowanie lokalne?
… bo to duże możliwości reklamowe. Dzięki Google możesz dotrzeć do każdego! Strony www przeglądane są z komputerów, laptopów, tabletów, smartfonów, a nawet telewizorów! Wcześniej jednak użytkownicy trafiają na wyszukiwarkę Google i tam poszukują informacji. Dobra widoczność w wynikach organicznych daje szansę pojawić się wtedy, gdy użytkownik nas potrzebuje.
 
Podczas prezentacji pokażemy czym jest pozycjonowanie lokalne w Google, jakie są efekty, o co trzeba zadbać żeby zapewnić sobie wysoką skuteczność.
 
Czas trwania spotkania – 2 godziny.
Wstęp wolny, obowiązkowa opłata cateringowa w wysokości 55 PLN.
 
Osoby spoza Stowarzyszenia prosimy o zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu mailem na adres: spkip@spkip.pl
 
Serdecznie zapraszamy!
Grzegorz Urbaniak
Grupa Mediart Sp. z o.o.
NIP: 9671447224