Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza zaprasza na swoje cotygodniowe spotkanie biznesowe, w ramach którego odbędzie się prelekcja naszego Członka.
 
Alicja Leszczyńska - właścicielka agencji interaktywnej SNWS. Swoje wykształcenie psychologiczne wykorzystuje na co dzień, aby lepiej zrozumieć potrzeby i intencje swoich klientów i partnerów biznesowych. Od 13 lat wspiera firmy z całej Polski i Europy w budowaniu swojej widoczności online.

Wyznaje zasadę, że każdy projekt jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia, a jej celem jest zawsze zadowolenie klienta. Alicja to osoba otwarta na nowe wyzwania i ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Wspiera także rozwój młodych talentów we współpracy z WSB.
 
Celem prezentacji jest przedstawienie w jaki sposób pomaga swoim klientom zwiększyć ich obecność w sieci i osiągnąć sukces w biznesie.
Podczas spotkania Alicja opowie do czego można wykorzystać swój serwis internetowy, jak budować pozytywny wizerunek i jakie są obecnie dobre praktyki w Internecie, jeśli chodzi o efektywny i efektowny serwis. Dowiesz się jak zmonetyzować swoje działania, i dlaczego strona internetowa powinna być ‘czymś więcej’.
 
Czas trwania spotkania – 2 godziny.
Wstęp wolny, obowiązkowa opłata cateringowa w wysokości 55 PLN.
Osoby spoza Stowarzyszenia prosimy o zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu mailem na adres: spkip@spkip.pl
 
Serdecznie zapraszamy!
Alicja Leszczyńska
SNWS Sp. z o.o.
NIP: 9671421822