Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza zaprasza na swoje cotygodniowe spotkanie biznesowe, w ramach którego odbędzie się prelekcja jednego z naszych Członków.
 
Piotr Puzewicz - doradca klienta w firmie DK.K Drukarki Kopiarki Kompleksowo, autoryzowanego przedstawiciela marki DEVELOP. Pomaga optymalizować procesy związane z tworzeniem i zarządzaniem dokumentami w przedsiębiorstwie. Doradza, wspiera i dobiera odpowiednie narzędzia usprawniające prowadzenie biznesu. Pomaga też obniżyć koszty tworzenia, obiegu i archiwizacji dokumentów.
Podczas prezentacji dowiesz się o najnowszych trendach obiegu dokumentów w przedsiębiorstwie. Zaczynając od ich tworzenia z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń wielofunkcyjnych, programów i aplikacji, poprzez optymalizację procesów już funkcjonujących aż do ich pełnej automatyzacji.
Przekonasz się, że usprawnienie choćby jednego, odpowiednio wybranego procesu, może przynieść poprawę funkcjonowania całego przedsiębiorstwa.
 
Piotr podpowie również, jak przetwarzać dokumenty zgodnie z obowiązującymi regulacjami – RODO, ustawą o rachunkowości, ustawą o ochronie informacji niejawnych, czy przepisami dotyczącymi tajemnicy przedsiębiorstwa.
Na spotkaniu pozyskasz także wiedzę, dlaczego w tej dziedzinie w dłuższej perspektywie tanio = drogo oraz czy lepiej kupić czy wynająć urządzenie.
 
Czas trwania spotkania – 2 godziny.
Wstęp wolny, obowiązuje opłata cateringowa w wysokości 55 PLN.
Osoby spoza Stowarzyszenia zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie wiadomości mailowej na adres: spkip@spkip.pl
 
Serdecznie zapraszamy! 
Piotr Puzewicz
P.H.U. DK.K drukarki kopiarki
NIP: 9670123229