Katarzyna Łukowska - kosmetolog medyczny i ekspert w skutecznym przywracaniu zdrowia skóry i naturalnych efektach jej odmładzania. Bezkompromisowa w wyborze technologii estetycznych, wbrew modzie i trendom. Pasjonatka tworząca autorską terapię wspierającą poprawę jakości skóry, opartej na podejściu holistycznym. Autorka linii dermokosmetyków dla kobiet i mężczyzn.
 
Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. To ważna zasada również w biznesie. Zadbana cera to w obecnych czasach bardzo ważny aspekt, nie tylko u kobiet, ale i również u mężczyzn. Katarzyna, która jest specjalistką w tym temacie zdaje sobie z tego doskonale sprawę. Dlatego właśnie wprowadziła kolejny krem do męskiej kolekcji.

Tym razem jest on przeznaczony do skóry w okolicach oczu.
Dla panów, którzy na co dzień stosują kremy do twarzy Gentelmen będzie idealnym uzupełnieniem.
Specjalnie przygotowana formuła działa silnie nawilżająco, ale jednocześnie nie przetłuszcza i nie obciąża delikatnej skóry wokół oczu. Działa liftingująco i napinająco.

Tym co go wyróżnia spośród innych kremów na rynku jest pigment pistacjowy, który daje od razu po nałożeniu efekt rozświetlający. Dzięki temu twarz wygląda na odświeżoną, bez efektu korektora.
 
Czas trwania spotkania – 2 godziny.
Wstęp wolny, obowiązuje opłata cateringowa w wysokości 45 PLN.
Osoby spoza Stowarzyszenia zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie wiadomości mailowej na adres: spkip@spkip.pl
 
Serdecznie zapraszamy!
Katarzyna Łukowska
Centrum Kosmetologii Medycznej i Medycyny Estetycznej SKIN EXPERT
NIP: 9532406061