Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza zaprasza na swoje cotygodniowe spotkanie biznesowe, w ramach którego odbędzie się prelekcja jednego z naszych Członków.
 
Dariusz Kordas - właściciel firmy BUDROP, od 1998 roku specjalizuje się w montażu okien, drzwi, bram, rolet, żaluzji, fasad dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.
 
Współpracuje z największymi polskimi producentami, którzy stosując najnowsze technologie produkcyjne, utrzymują wysoki poziom norm na rynkach europejskich i światowych.
 
Na co dzień zarządza własnymi ekipami montażowymi, które specjalizują się w technice ciepłego montażu, zamykaniu domów energooszczędnych i pasywnych.
 
Podczas prelekcji Dariusz opowie o produktach sprzedawanych i montowanych przez firmę BUDROP. Głównym tematem będzie różnica między oknami PCV, aluminiowymi i drewnianymi. Nasz ekspert podpowie jak wybrać drzwi zewnętrzne i wewnętrzne do budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej.
 
Jeśli interesuje Cię jak powstają okna, na co zwrócić uwagę przy ich zakupie i jak powinny być zamontowane, serdecznie zapraszamy na prezentację Dariusza.
 
Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 7.45 w Hotelu Słoneczny Młyn w Bydgoszczy, przy ul. Jagiellońskiej 96 i ma charakter śniadania biznesowego.
Czas trwania spotkania – do 2 godzin.
Wstęp wolny, obowiązuje opłata cateringowa w wysokości 45 PLN.
 
Serdecznie zapraszamy!
Dariusz Kordas
Budrop S.C.
NIP: 5542153524